Wydarzenia objęte patronatem
-

IV Konkurs na Najbardziej Efektywną Energetycznie Gminę w Polsce
październik 2011 - kwiecień 2012
-

Forum Nowej Gospodarki
14 - 15 listopada 2011 r., Kraków
-

Ogólnopolska kampania informacyjna „Polska Efektywna Energetycznie”
3 października 2011 r. - maj 2012 r.
-

Program „Bezpieczniej z prądem”
wrzesień 2011 r. - styczeń 2012 r.