Nawigacja

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

VIII Konferencja Naukowo-Techniczna „Straty energii elektrycznej w sieciach elektroenergetycznych”

21-22 marca 2018 r., Wrocław

Wydarzenie kierowane jest do reprezentantów przedsiębiorstw energetycznych zajmujących się wytwarzaniem, dystrybucją, przesyłem i obrotem energią elektryczną, środowisk naukowych, dostawców sprzętu i rozwiązań technicznych.

Celem Forum jest prezentacja zagadnień i wymiana doświadczeń związanych ze stratami energii elektrycznej w ujęciu technicznym, prawnym i taryfowym.

Przedsięwzięcie objął patronatem Prezes Urzędu Regulacji Energetyki.

Organizatorem jest: Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej.

Więcej na stronie Organizatora: www.straty.ptpiree.pl.

Data publikacji : 22.02.2018

Opcje strony

do góry