Nawigacja

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

XVI Konferencja „Systemy Informatyczne w Energetyce SIwE’17”

21-24 listopada 2017 r., Wisła

Wydarzenie kierowane jest do przedstawicieli przedsiębiorstw energetycznych zajmujących się wytwarzaniem, dystrybucją, przesyłem i obrotem energią elektryczną, środowisk naukowych, dostawców sprzętu i rozwiązań IT.

Celem wydarzenia jest prezentacja rozwiązań IT wykorzystywanych w energetyce zawodowej. Zostaną poruszone zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa sieci energetycznej w kontekście jej nasycenia infrastrukturą teleinformatyczną oraz zostaną przedstawione systemy informatyczne mogące mieć wpływ na wypełnienie warunków narzuconych na Operatorów Systemów Dystrybucyjnych przez regulację jakościową (obniżenie wskaźników SAIDI i SAIFI).

Przedsięwzięcie objął patronatem Prezes Urzędu Regulacji Energetyki.

Organizatorem jest: Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej.

Więcej na stronie Organizatora: www.siwe.ptpiree.pl.

Data publikacji : 23.10.2017

Opcje strony

do góry