XVI Konferencja „Systemy Informatyczne w Energetyce SIwE’17”
21-24 listopada 2017 r., Wisła
Wydarzenie kierowane jest do przedstawicieli przedsiębiorstw energetycznych zajmujących się wytwarzaniem, dystrybucją, przesyłem i obrotem energią elektryczną, środowisk naukowych, dostawców sprzętu i rozwiązań IT.
Celem wydarzenia jest prezentacja rozwiązań IT wykorzystywanych w energetyce zawodowej. Zostaną poruszone zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa sieci energetycznej w kontekście jej nasycenia infrastrukturą teleinformatyczną oraz zostaną przedstawione systemy informatyczne mogące mieć wpływ na wypełnienie warunków narzuconych na Operatorów Systemów Dystrybucyjnych przez regulację jakościową (obniżenie wskaźników SAIDI i SAIFI).
Przedsięwzięcie objął patronatem Prezes Urzędu Regulacji Energetyki.
Organizatorem jest: Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej.
Więcej na stronie Organizatora: www.siwe.ptpiree.pl.
