I Kongres Innowacji w Energetyce
26 października 2017 r., Warszawa
Wydarzenie kierowane jest do przedstawicieli firm energetycznych, projektowych, produkcyjnych, budowlanych, doradczych, finansowych i usługowych.
Celem wydarzenia jest stworzenie platformy do dyskusji w dziedzinie energetyki, wskazanie współpracy świata biznesu i środowiska naukowego oraz wskazanie możliwości wdrożenia i wykorzystania nowoczesnych rozwiązań technicznych i informatycznych w energetyce.
Przedsięwzięcie objął patronatem Prezes Urzędu Regulacji Energetyki.
Organizatorem jest: Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska.
Więcej na stronie Organizatora: www.igeos.pl/pl/1739-jubileusz-25-lecia-igeios-i-i-kongres-innowacji-w-energetyce.

Data publikacji : 06.10.2017