XII Forum Nowej Gospodarki
9 czerwca 2017 r., Katowice
Wydarzenie kierowane jest do przedstawicieli administracji regionalnej i lokalnej, instytucji otoczenia biznesu, przedsiębiorców, przedstawicieli wyższych uczelni, jednostek naukowo-badawczych, parlamentarzystów i społeczności lokalnej.
Celem wydarzenia jest zbudowanie trwałej platformy współpracy pomiędzy biznesem-nauką i administracją, wspierającej rozwój „nowej gospodarki” w Polsce i przygotowanie rekomendacji w zakresie zbudowania silnych podstaw do transformacji energetycznej.
Przedsięwzięcie objął patronatem Prezes Urzędu Regulacji Energetyki.
Organizatorem jest: Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum Sp. z o.o.
Więcej na stronie Organizatora: www.forumng.pl.

Data publikacji : 16.05.2017