II edycji Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2016
5 grudnia 2016 r.
Na tegoroczną edycję Organizator zaprasza w charakterze Prelegentów czołowych przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu. Tegoroczna edycja Szczytu będzie się koncentrować na filarach polskiej gospodarki przyszłości, czyli branżach, firmach i instytucjach, które swoją działalnością i determinacją przyczyniają się do rozwoju gospodarczego kraju. W ramach zaplanowanych debat przeprowadzane będą dyskusje ukierunkowane na zabezpieczenie polskiej gospodarki pod kątem ryzyk wynikających z niepewności inwestycyjnej, sytuacji międzynarodowej, bezpieczeństwa (gospodarczego, energetycznego, finansowego) jak również potencjału infrastrukturalnego i innowacyjnego.
Przedsięwzięcie objął patronatem Prezes Urzędu Regulacji Energetyki.
Organizatorem jest: Europejskie Centrum Biznesu.
Więcej na stronie Organizatora: www.osg2016.pl.
