Nawigacja

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

XV Konferencja „Systemy Informatyczne w Energetyce SIwE’16”

29 listopada - 2 grudnia 2016 r., Wisła

Wydarzenie kierowane jest do przedstawicieli przedsiębiorstw energetycznych zajmujących się wytwarzaniem, dystrybucją, przesyłem i obrotem energii elektrycznej, środowisk naukowych, dostawców sprzętu i rozwiązań IT.

Celem wydarzenia jest prezentacja rozwiązań IT wykorzystywanych w energetyce zawodowej. Najważniejsze zagadnienia Konferencji to: bezpieczeństwo sieci energetycznej w kontekście ogromnego jej nasycenia infrastrukturą teleinformatyczną oraz przedstawienie systemów informatycznych mogących wpływać na wypełnienie warunków narzuconych na Operatorów Systemów Dystrybucyjnych przez regulację jakościową (obniżenie składnika SAIDI i SAIFI)

Przedsięwzięcie objął patronatem Prezes Urzędu Regulacji Energetyki.

Organizatorem jest: Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej.

Więcej na stronie Organizatora: www.siwe.ptpiree.pl/siwe-16.

Data publikacji : 10.11.2016

Opcje strony

do góry