XV Konferencja „Systemy Informatyczne w Energetyce SIwE’16”
29 listopada - 2 grudnia 2016 r., Wisła
Wydarzenie kierowane jest do przedstawicieli przedsiębiorstw energetycznych zajmujących się wytwarzaniem, dystrybucją, przesyłem i obrotem energii elektrycznej, środowisk naukowych, dostawców sprzętu i rozwiązań IT.
Celem wydarzenia jest prezentacja rozwiązań IT wykorzystywanych w energetyce zawodowej. Najważniejsze zagadnienia Konferencji to: bezpieczeństwo sieci energetycznej w kontekście ogromnego jej nasycenia infrastrukturą teleinformatyczną oraz przedstawienie systemów informatycznych mogących wpływać na wypełnienie warunków narzuconych na Operatorów Systemów Dystrybucyjnych przez regulację jakościową (obniżenie składnika SAIDI i SAIFI)
Przedsięwzięcie objął patronatem Prezes Urzędu Regulacji Energetyki.
Organizatorem jest: Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej.
Więcej na stronie Organizatora: www.siwe.ptpiree.pl/siwe-16.
