III Ogólnopolski Konkurs i Konferencja „Prawo z energią”
26-27 kwietnia 2016 r., Poznań
Wydarzenie kierowane jest do studentów i absolwentów do 26. roku życia, zainteresowanych prawem energetycznym.
Celem wydarzenia jest rozpowszechnianie wiedzy na temat prawa energetycznego i szeroko pojętej wiedzy z zakresu energetyki oraz polityki energetycznej w Polsce i na świecie. Obok konkursu odbędzie się konferencja dotycząca prawa energetycznego.
Przedsięwzięcie objął patronatem Prezes Urzędu Regulacji Energetyki.
Organizatorem jest Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA - Grupa Lokalna ELSA Poznań
Więcej na stronie Organizatora: www.prawozenergia.elsa.org.pl/patronaty-honorowe/.

Data publikacji : 16.03.2016