Nawigacja

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

XXII Konferencja Naukowo-Techniczna „Rynek Energii Elektrycznej: Bezpieczeństwo energetyczne Polski”

25-27 kwietnia 2016 r., Kazimierz Dolny

Wydarzenie kierowane jest do kręgów kierowniczych sektora energetycznego oraz środowisk naukowych.

Celem wydarzenia jest debata dotycząca polskiej elektroenergetyki po szczycie klimatycznym, bezpieczeństwa dostaw energii elektrycznej oraz mechanizmów wsparcia dla energetyki.

Przedsięwzięcie objął patronatem Prezes Urzędu Regulacji Energetyki.

Organizatorem jest Stowarzyszenie Elektryków Polskich, Oddział Lubelski.

Więcej na stronie Organizatora: www.ree.lublin.pl.

Data publikacji : 16.03.2016

Opcje strony

do góry