Nawigacja

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

V edycja Akademii Energii

12 marca - 17 kwietnia 2016 r., Warszawa

Wydarzenie jest projektem edukacyjnym, dedykowanym studentom i absolwentom (rozpoczęty III rok studiów - nieukończony 26 rok życia), którzy swoją przyszłość zawodową wiążą z sektorem energetycznym. Cykl 5 zajęć kierowany jest do studentów i absolwentów kierunków: prawo, ekonomia, finanse, kierunków technicznych i  inżynierów.

Celem wydarzenia jest integracja środowiska osób, które będą potrafiły współpracować ze sobą w biznesie oraz umożliwienie skorzystania z doświadczeń i wiedzy wybitnych ekspertów, przedstawicieli świata biznesu.

Przedsięwzięcie objął patronatem Prezes Urzędu Regulacji Energetyki.

Organizatorem jest Fundacja im. Lesława A.Pagi.

Więcej na stronie Organizatora: www.paga.org.pl.

Data publikacji : 17.02.2016

Opcje strony

do góry