Nawigacja

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

XIV Konferencja Naukowo-Techniczna Efektywne Zarządzanie Energią w Przemyśle

10-11 marca 2016 r., Czeladź

Wydarzenie kierowane jest do przedstawicieli grup i zakładów przemysłowych (zakłady chemiczne, huty, kopalnie, odlewnie), przedstawicieli przedsiębiorstw (zakłady wodociągowe, komunikacji miejskiej, branży spożywczej i  motoryzacyjnej), samorządowców, firm i spółek dystrybucyjnych, a także operatorskich działających na rynku energii oraz specjalistycznych firm informatycznych, doradczych, finansowych i konsultingowych.

Celem wydarzenia jest prezentacja problematyki związanej z efektywnym zarządzaniem energią w zakładach przemysłowych, optymalizacją kosztów zużycia energii, rynkiem energii oraz wymianą doświadczeń związanych z usługami systemowymi, inwestycjami we własne źródła energii i prosumenctwem.

Przedsięwzięcie objął patronatem Prezes Urzędu Regulacji Energetyki.

Organizatorem jest BMP bisSp. Z o.o. Sp.k.

Więcej na stronie Organizatora: www.kierunekenergetyka.pl/konferencja,1653,22472.html.

Data publikacji : 17.02.2016

Opcje strony

do góry