VIII Forum Gospodarcze TIME
29 lutego 2016 r., Warszawa
Wydarzenie kierowane jest do przedstawicieli kadry zarządzającej czołowych firm z branży energetycznej, elektronicznej, telekomunikacyjnej, środowisk naukowych, władzy wykonawczej, ustawodawczej i samorządowej.
Celem wydarzenia jest umożliwienie wzajemnych kontaktów, przedstawienie osiągnięć i planów. Forum poświęcone będzie aspektom innowacyjnego rozwoju cyfryzacji wszystkich sektorów gospodarki.
Przedsięwzięcie objął patronatem Prezes Urzędu Regulacji Energetyki.
Organizatorem jest Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji.
Więcej na stronie Organizatora: www.fgtime.pl.

Data publikacji : 01.02.2016