Nawigacja

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

VIII Forum Gospodarcze TIME

29 lutego 2016 r., Warszawa

Wydarzenie kierowane jest do przedstawicieli kadry zarządzającej czołowych firm z branży energetycznej, elektronicznej, telekomunikacyjnej, środowisk naukowych, władzy wykonawczej, ustawodawczej i samorządowej.

Celem wydarzenia jest umożliwienie wzajemnych kontaktów, przedstawienie osiągnięć i planów. Forum poświęcone będzie aspektom innowacyjnego rozwoju cyfryzacji wszystkich sektorów gospodarki.

Przedsięwzięcie objął patronatem Prezes Urzędu Regulacji Energetyki.

Organizatorem jest Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji.

Więcej na stronie Organizatora: www.fgtime.pl.

Data publikacji : 01.02.2016

Opcje strony

do góry