Nawigacja

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

XVII Sympozjum Naukowo-Techniczne ENERGETYKA BEŁCHATÓW 2015

7-9 września 2015 r. w Bełchatowie

Wydarzenie kierowane jest do przedstawicieli elektrowni, elektrociepłowni, ciepłowni, zakładów energetycznych, elektrociepłowni przemysłowych, dużych zakładów przemysłowych oraz firm współpracujących z branżą oferującą nowoczesne technologie i urządzenia.

Celem przedsięwzięcia jest przedstawienie aktualnych zagadnień związanych z rynkiem energii, ciepłownictwem i inwestycjami, prezentacja najnowszych technologii, wymiana poglądów oraz integracja środowisk związanych z branżą.

Przedsięwzięcie objął patronatem Prezes Urzędu Regulacji Energetyki.

Organizatorem jest BMP bis sp. z o.o. sp.k.

Więcej na stronie Organizatora: www.kierunekenergetyka.pl.

Data publikacji : 05.08.2015

Opcje strony

do góry