Nawigacja

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

VIII Forum Nowej Gospodarki

12 czerwca 2015 r. w Katowicach

Wydarzenie kierowane jest do przedstawicieli sektora biznesu, nauki i administracji, ochrony środowiska i energetyki, a także kół naukowych i studenckich samorządów śląskich
i małopolskich uczelni.

Celem przedsięwzięcia jest zbudowanie trwałej platformy współpracy w trójkącie biznes-nauka-administracja, wspierającej rozwój „nowej gospodarki” w Polsce.

Przedsięwzięcie objął patronatem Prezes Urzędu Regulacji Energetyki.

Organizatorem jest Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum Sp. z o.o.”

Więcej na stronie Organizatora: www.forumng.pl.

Data publikacji : 22.05.2015

Opcje strony

do góry