VIII Forum Nowej Gospodarki
12 czerwca 2015 r. w Katowicach
Wydarzenie kierowane jest do przedstawicieli sektora biznesu, nauki i administracji, ochrony środowiska i energetyki, a także kół naukowych i studenckich samorządów śląskich
i małopolskich uczelni.
Celem przedsięwzięcia jest zbudowanie trwałej platformy współpracy w trójkącie biznes-nauka-administracja, wspierającej rozwój „nowej gospodarki” w Polsce.
Przedsięwzięcie objął patronatem Prezes Urzędu Regulacji Energetyki.
Organizatorem jest Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum Sp. z o.o.”
Więcej na stronie Organizatora: www.forumng.pl.

Data publikacji : 22.05.2015