Nawigacja

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

XXI Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Rynek Energii Elektrycznej: rozwój rynku a konkurencyjność gospodarki”

11-13 maja 2015 r. w Kazimierzu Dolnym

Wydarzenie kierowane jest do kręgów kierowniczych sektora elektroenergetyki i środowisk naukowych.

Cele przedsięwzięcia: zmiany w prawie energetycznym, nowa polityka energetyczna Polski, rozwój OZE, zmiany w mechanizmach rynku, dalsza konsolidacja energetyki, to podstawowe problemy jakie zostaną poruszone podczas Konferencji. W tym świetle ważnym problemem stają się zagadnienia związane z możliwościami określenia zasad regulacji dla energii elektrycznej. Zagadnienia zostaną poruszone podczas dyskusji panelowych i w referatach.

Przedsięwzięcie objął patronatem Prezes Urzędu Regulacji Energetyki.

Organizatorem jest Stowarzyszenie Elektryków Polskich, Oddział Lubelski..

Więcej na stronie Organizatora: www.ree.lublin.pl.

Data publikacji : 05.05.2015
Data modyfikacji : 08.05.2015

Opcje strony

do góry