Nawigacja

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

XIII Konferencja „Systemy Informatyczne w Energetyce SIwE’14”

25-28 listopada 2014 r., w Wiśle

Wydarzenie kierowane jest do przedstawicieli przedsiębiorstw energetycznych zajmujących się wytwarzaniem, dystrybucją, przesyłem i obrotem energią elektryczną, środowisk naukowych, dostawców sprzętu i rozwiązań IT.

Celem Konferencji jest prezentacja rozwiązań IT wykorzystywanych w energetyce zawodowej, szczególnie w kontekście wdrażanych rozwiązań z zakresu smart grid.

Przedsięwzięcie objął patronatem Prezes Urzędu Regulacji Energetyki. 

Organizatorem jest Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej.

Więcej na stronie Organizatora: siwe.ptpiree.com.pl.

Data publikacji : 02.10.2014

Opcje strony

do góry