Nawigacja

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

XVI Sympozjum Naukowo-Techniczne ENERGETYKA BEŁCHATÓW 2014

8-10 września 2014 r., organizowane w Bełchatowie

Przedsięwzięcie kierowane jest do przedstawicieli elektrowni, elektrociepłowni, ciepłowni, zakładów energetycznych, elektrociepłowni przemysłowych, dużych zakładów przemysłowych, a także firm współpracujących z branżą oferującą nowoczesne technologie i urządzenia.

Celem sympozjum jest omówienie głównych problemów sektora energetycznego w Polsce, integracja branży oraz wymiana doświadczeń

Przedsięwzięcie objął patronatem Prezes Urzędu Regulacji Energetyki.

Organizatorem jest „BMP bis” Sp. z o.o. Sp.k.

Więcej na stronie Organizatora: www.kierunekenergetyka.pl.

Data publikacji : 30.07.2014

Opcje strony

do góry