XI Targi Energii
25-26 września 2014 r., organizowane w Jachrance
Wydarzenie kierowane jest do uczestników rynku energii elektrycznej i gazu.
Celem wydarzenia jest wymiana poglądów na temat rynku energii elektrycznej, w szczególności praktycznej implementacji zasady TPA, zagadnień dotyczących efektywności energetycznej oraz modelu prosumenta oraz dyskusja na temat zagadnień cenowych, wypracowanie propozycji działań dostosowawczych przy uwzględnieniu sytuacji odbiorców (w tym prosumentów) i przedsiębiorstw energetycznych w dobie nowych uwarunkowań makroekonomicznych.
Przedsięwzięcie objął patronatem Prezes Urzędu Regulacji Energetyki.
Organizatorem jest Towarzystwo Obrotu Energią.
Więcej na stronie Organizatora: www.targienergii.pl.

Data publikacji : 30.07.2014