X Targi Energii
19 - 20 września 2013 r., Jachranka
Prezes URE, Marek Woszczyk, objął Patronatem Honorowym, dziesiątą edycję przedsięwzięcia organizowanego pod nazwą Targi Energii.
Wydarzenie skierowane jest do wszystkich uczestników rynku energii elektrycznej, a w szczególności do odbiorców końcowych.
Przedsięwzięcie ma na celu propagowanie wiedzy na temat rynku energii elektrycznej w kontekście regulacji prawnych, konkurencyjności i liberalizacji czy efektywności energetycznej. Jednym z zasadniczych założeń Targów jest stworzenie platformy wymiany poglądów i doświadczeń pomiędzy uczestnikami spotkania dotyczących funkcjonowania rynku energii. Prowadzone podczas Targów dyskusje prowadzić mają także do wypracowania propozycji działań, które mogłyby zostać podejmowane przez uczestników tego rynku, przy uwzględnieniu sytuacji odbiorców i przedsiębiorstw energetycznych w obecnych warunkach makroekonomicznych.
Więcej informacji na temat przedsięwzięcia znajduje się na stronie: www.targienergii.pl.
