XV Sympozjum Naukowo-Techniczne ENERGETYKA BEŁCHATÓW 2013
9 - 11 września 2013 r.
Przedsięwzięcie ma na celu omówienie aktualnych zagadnień związanych z rynkiem energii, ciepłownictwem i inwestycjami, z uwzględnieniem prezentacji najnowszych technologii. Jednym z istotnych założeń organizatorów spotkania jest także integracja środowiska branżowego.
W ramach XV edycji Sympozjum odbędzie się Forum energetyczne poświęcone wyzwaniom stojącym przed branżą paliwowo - energetyczną.
Wydarzenie skierowane jest m.in. do przedstawicieli elektrowni, elektrociepłowni, ciepłowni, zakładów energetycznych, elektrociepłowni przemysłowych oraz dużych zakładów przemysłowych.
Przedsięwzięcie objął Patronatem Honorowym Prezes URE, Marek Woszczyk.
Więcej informacji na temat XV Sympozjum Naukowo-Techniczne ENERGETYKA BEŁCHATÓW 2013 znajduje się na stronie www.energetyka.e-bmp.pl.
