IV Kongres Społeczności Energetycznych
8-9 czerwca 2026 r., Białka Tatrzańska
To największe w Polsce wydarzenie poświęcone rozwojowi energetyki obywatelskiej, skierowane do samorządów, społeczności energetycznych, przedsiębiorców, organizacji branżowych oraz wszystkich, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w transformacji energetycznej.
Przedsięwzięcie objął patronatem Prezes Urzędu Regulacji Energetyki.
Organizatorem jest Krajowa Izba Gospodarcza Społeczności Energetycznych.
Więcej na stronie Organizatora: IV Kongres Społeczności Energetycznych
Data publikacji : 07.05.2026
Data modyfikacji : 22.05.2026