Nawigacja

IV Kongres Społeczności Energetycznych

8-9 czerwca 2026 r., Białka Tatrzańska

To największe w Polsce wydarzenie poświęcone rozwojowi energetyki obywatelskiej, skierowane do samorządów, społeczności energetycznych, przedsiębiorców, organizacji branżowych oraz wszystkich, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w transformacji energetycznej.

Przedsięwzięcie objął patronatem Prezes Urzędu Regulacji Energetyki.

Organizatorem jest Krajowa Izba Gospodarcza Społeczności Energetycznych.

Więcej na stronie Organizatora:  IV Kongres Społeczności Energetycznych

Data publikacji : 07.05.2026
Data modyfikacji : 22.05.2026

Opcje strony

do góry