Nawigacja

Kongres - Nowy Rynek Energii

19-20 maja 2026 r., Nałęczów

Przedsięwzięcie kierowane jest do przedstawicieli odbiorców przemysłowych, sektorów przesyłu, produkcji i dystrybucji energii, jak również administracji i organów państwowych.

Kongres ma na celu stworzenie przestrzeni do profesjonalnej, międzybranżowej i międzysektorowej dyskusji na temat potrzeb rynku energetycznego, w kontekście planowanych działań legislacyjnych, regulacyjnych oraz rynkowych, a także refleksji nad kierunkami strategii krajowych i unijnych.

Przedsięwzięcie objął patronatem Prezes Urzędu Regulacji Energetyki.

Organizatorem jest Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii.

Więcej na stronie Wydarzenia:  nre.pl.

Data publikacji : 22.04.2026

Opcje strony

do góry