Kongres - Nowy Rynek Energii
19-20 maja 2026 r., Nałęczów
Przedsięwzięcie kierowane jest do przedstawicieli odbiorców przemysłowych, sektorów przesyłu, produkcji i dystrybucji energii, jak również administracji i organów państwowych.
Kongres ma na celu stworzenie przestrzeni do profesjonalnej, międzybranżowej i międzysektorowej dyskusji na temat potrzeb rynku energetycznego, w kontekście planowanych działań legislacyjnych, regulacyjnych oraz rynkowych, a także refleksji nad kierunkami strategii krajowych i unijnych.
Przedsięwzięcie objął patronatem Prezes Urzędu Regulacji Energetyki.
Organizatorem jest Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii.
Więcej na stronie Wydarzenia: nre.pl.
Data publikacji : 22.04.2026