Urząd Regulacji Energetyki

https://www.ure.gov.pl/pl/urzad/informacje-ogolne/aktualnosci/6787,20-lat-polskiej-energetyki-w-obiektywie-jubileuszowy-konkurs-fotograficzny-URE-j.html
2022-07-03, 04:13

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„20 lat polskiej energetyki w obiektywie” - jubileuszowy konkurs fotograficzny URE już rozpoczęty!

W 2017 r. Urząd Regulacji Energetyki będzie obchodzić 20-lecie istnienia. Z tej okazji Prezes URE Pan Maciej Bando podczas inauguracji II edycji Forum Nowej Energii, odbywającego się na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, ogłosił rozpoczęcie konkursu fotograficznego „20 lat polskiej energetyki w obiektywie”. Celem konkursu jest promowanie rozwoju polskiej energetyki i zachodzących w niej zmian w świetle 20-lecia działalności Urzędu Regulacji Energetyki.

Tematem konkursu jest wykonanie fotografii ukazującej zmiany w polskiej branży energetycznej dokonane na przestrzeni minionych 20 lat, pokazane w ciekawy i oryginalny sposób.

Konkurs potrwa od 25 listopada 2016 r. do 5 marca 2017 r. Przewidziano w nim jedną nagrodę główną oraz dwie nagrody dodatkowe.

Prace można składać osobiście w Kancelarii URE, przesyłać pocztą na adres Urzędu (Al. Jerozolimskie 181, 02-222 Warszawa) lub za pomocą poczty elektronicznej na adres: info@ure.gov.pl.

Organizatorem konkursu jest Urząd Regulacji Energetyki oraz Fundacja im. Lesława A. Pagi, a fundatorem nagród jest Partner Strategiczny Konkursu, Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

Szczegółowe informacje i regulamin umieszczone są na stronach internetowych: www.ure.gov.pl w zakładce „Konkurs fotograficzny” oraz na stronie www.paga.org.pl.

Data publikacji : 25.11.2016

Opcje strony