Urząd Regulacji Energetyki

https://www.ure.gov.pl/pl/urzad/informacje-ogolne/aktualnosci/5928,Tysiac-aktualnosci-na-portalu-URE.html
2022-08-08, 02:46

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tysiąc aktualności na portalu URE!

Wiadomość o rozpoczęciu kolejnej edycji ERRA Award opublikowana 16 grudnia br. okazała się tysięczną informacją zamieszczoną w sekcji „Aktualności” portalu Urzędu Regulacji Energetyki.

Przy tej okazji warto przypomnieć, że pierwszą wiadomość w sekcji „Aktualności” opublikowano 11 lipca 2005 r. Informowała ona o spotkaniu w siedzibie URE z przedstawicielami Ministerstwa Handlu i Przemysłu Wielkiej Brytanii, które miało miejsce kilka dni wcześniej. Tematem spotkania były problemy i wyzwania w tworzeniu wspólnego, europejskiego rynku energii, który to temat do dziś nie stracił na aktualności.

Z roku na rok, Urząd publikował w Internecie coraz bardziej obficie. Ostatnio w sekcji „Aktualności” zamieszczamy po kilkanaście informacji miesięcznie - np. w listopadzie 2014 było ich 16.

Co ważniejsze, równie duży wzrost notowaliśmy w liczbie odsłon serwisu internetowego URE. W lipcu 2005 r. stronę główną naszego portalu otwierano 148 tys. razy. W październiku 2014 r. już niemal 470 tys. razy. Liczba unikalnych użytkowników serwisu internetowego URE zwiększyła się w tym okresie z niespełna 2 tys. do około 80 tys.

Wszystkim naszym użytkownikom dziękujemy i zachęcamy do zgłaszania uwag, które pozwolą nam doskonalić serwis internetowy URE.

Data publikacji : 16.12.2014

Opcje strony