Nawigacja

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie w sprawie Wzorcowej Specyfikacji Technicznej dla systemów AMI

3 i 4 grudnia nastąpi podsumowanie dyskusji publicznej nad projektem Wzorcowej Specyfikacji Technicznej. Zamiar udziału w spotkaniu należy zgłosić do 20 listopada.

Spotkanie odbędzie się w Hotelu Ossa k/Białej Rawskiej (adres: Ossa, 96-200 Rawa Mazowiecka). Rozpoczęcie 3 grudnia br. o godz. 11:00

Prezes URE nie zapewnia zwrotu kosztów dojazdu i akomodacji.

Prezes URE, współdziałając z Prezesem PSE, Prezesami Operatorów systemów dystrybucyjnych elektroenergetycznych zrzeszonych w PTPiREE oraz Zarządem TOE informuje, że w dniach 3 i 4 grudnia 2014 r. odbędzie się spotkanie podsumowujące dyskusję publiczną nad projektem Wzorcowej Specyfikacji Technicznej dla postępowań przetargowych na dostawę infrastruktury licznikowej dla systemów AMI.

Do wzięcia udziału w tym spotkaniu szczególnie zaproszone są te podmioty i osoby, które - w odpowiedzi na publikację projektu wymienionych dokumentów - zgłosiły swoje uwagi do Prezesa URE w trybie określonym  zaproszeniem  do dyskusji opublikowanym 11 marca 2014 r.

Ze względów  organizacyjnych podmioty/osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o zgłoszenie uczestnictwa na adres ckris@ure.gov.pl, w terminie do 20 listopada 2014 r. W zgłoszeniu należy  wskazać liczbę osób i podać informację, w jakich konkretnie dniach będą one uczestniczyły w spotkaniu.

Materiały dotyczące spotkania, w tym projekt wymagań uwzględniający uwagi wniesione w dyskusji publicznej, są dostępne na stronie internetowej URE.

Data publikacji : 18.11.2014
Data modyfikacji : 19.11.2014

Opcje strony

do góry