Nawigacja

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ruszył portal służący do rejestracji wytwórców ciepła, którzy będą ubiegać się o wypłatę rekompensaty

10 października br. na stronie https://cieplo.zrsa.pl/login, Zarządca Rozliczeń S.A.,[1] jako podmiot odpowiedzialny za wypłatę rekompensat przedsiębiorstwom energetycznym[2] posiadającym koncesję i wykonującym działalność gospodarczą w zakresie wytwarzania ciepła, które jest dostarczane do odbiorców ciepła,[3] uruchomił portal przeznaczony do rejestracji tych przedsiębiorstw energetycznych oraz (w późniejszym terminie) składania wniosków o wypłatę rekompensaty.

Przed rejestracją w portalu należy zapoznać się z treścią Instrukcji rejestracji i składania wniosków o wypłatę rekompensaty, regulaminu portalu, instrukcji obsługi portalu oraz innych materiałów dostępnych na stronie internetowej Zarządcy Rozliczeń S.A. pod adresem https://zrsa.pl w zakładce:

SYSTEMY WSPARCIA                     CIEPŁO                  DOKUMENTY CIEPŁO DO POBRANIA.


Dodatkowo informujemy, że materiały pomocne do wyliczenia średniej ceny z rekompensatą udostępnione są na stronie internetowej Ministerstwa Klimatu i Środowiska pod adresem https://www.gov.pl/web/klimat/mechanizm-sredniej-ceny-wytwarzania-z-rekompensata

 

Kontakt dla mediów:

Agnieszka Głośniewska
Rzecznik prasowy
Departament Komunikacji Społecznej URE
rzecznik@ure.gov.pl
tel. 22 487 55 94

 


[1] Realizując zapisy ustawy z dnia 15 września 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw (Dz. U. 2022 poz. 1967).
[2] o których mowa w art. 3 ust. 1 Ustawy
[3] o których mowa w art. 4 ust. 1 Ustawy

Data publikacji : 18.10.2022
Data modyfikacji : 18.10.2022

Opcje strony

do góry