Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Energetyczne lekcje na Pomorzu

Efektywności energetycznej i zmianie sprzedawcy energii poświęcone były spotkania ekspertów URE w pomorskich szkołach w marcu 2011 r.

Patrz i zmieniaj - w Rumi

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Rumi zaprosił URE do udziału w projekcie edukacji ekologicznej „Patrz i zmieniaj”. Szkoła realizuje projekt w ramach współpracy z Centrum Edukacji Obywatelskiej. Celem projektu jest zainteresowanie młodzieży najważniejszymi zagadnieniami współczesnego świata, także z zakresu energetyki i ekologii. W dniu 18 marca 2011 r. ekspert URE z Północnego Oddziału Terenowego w Gdańsku zaprezentował zagadnienia związane z efektywnością energetyczną i jej wpływem na środowisko naturalne. Dodatkowo, podczas wykładu przybliżono słuchaczom zadania realizowane przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Efektywnie i energetycznie - w Sopocie

Ekspert URE z Gdańska spotkał się z nauczycielami Zespołu Szkół Handlowych w Sopocie, informując kadrę pedagogiczną o ustawowych zadaniach realizowanych przez Prezesa URE. W dniu 16 marca 2011 r. ekspert Oddziału Terenowego URE w Gdańsku przedstawił kwestie związane m.in. z zadaniami Prezesa URE i rolą regulatora rynku - organu administracji rządowej, procedurą zmiany sprzedawcy energii elektrycznej oraz prawami odbiorców do zmiany sprzedawcy e.e. Nauczycielom ZSH w Sopocie przybliżono również metody oszczędzania energii elektrycznej.

Data publikacji : 06.04.2011

Opcje strony

do góry