Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Światowy Dzień Praw Konsumenta z udziałem URE

O tym jak zmienić sprzedawcę energii, jak „rozszyfrować” fakturę za energię elektryczną i jak rozwiązać wiele innych istotnych dla odbiorców kwestii - informować będą eksperci Urzędu Regulacji Energetyki, już w najbliższą sobotę, 12 marca 2011 roku, w godz. 12.00 - 18.00, w Centrum Handlowym „Arkadia” w Warszawie.

Okazją do rozmowy na temat praw odbiorcy energii będą Targi Wiedzy Konsumenckiej organizowane po raz drugi z udziałem URE przez Stowarzyszenie Konsumentów Polskich - w ramach Światowego Dnia Praw Konsumenta.

Targi Wiedzy Konsumenckiej to spotkanie trzech środowisk: konsumentów, organizacji konsumenckich oraz instytucji państwowych stojących na straży praw konsumentów. Tylko w ramach współpracy „Złotego Trójkąta” mamy szansę na skuteczną ochronę praw obywateli, klientów, odbiorców, funkcjonujących na wolnym rynku usług. Wszyscy jesteśmy odbiorcami energii.

Na pytania Gości Światowego Dnia Praw Konsumenta odpowiedzą eksperci URE: Iwona Figaszewska - Rzecznik Odbiorców Paliw i Energii, Anna Bednarska z Departamentu Promowania Konkurencji URE, Kinga Węgrzyn z Oddziału Centralnego Urzędu Regulacji Energetyki w Warszawie oraz Iwona Ostapowicz Rzecznik Odbiorców Paliw i Energii.

Naszych ekspertów spotkacie Państwo na parterze przy wejściu głównym galerii w godz. 12.00 - 18.00. URE odnajdziecie na wizualizacji ekspozycji TWK (stoisko nr 14).

Zapraszamy do odwiedzenia strony Targów Wiedzy Konsumenckiej.

Oprócz Urzędu Regulacji Energetyki w Targach Wiedzy Konsumenckiej wezmą udział m.in. przedstawiciele Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Europejskiego Centrum Konsumenckiego, Rzecznika Ubezpieczonych, Miejskiego Rzecznika Konsumentów w Warszawie, Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych Odbiorców! 

Data publikacji : 10.03.2011
Data modyfikacji : 30.08.2012

Opcje strony

do góry