Up
 
 

URE w regionach. Spotkanie z „ciepłem” w Puławach

Trwają spotkania edukacyjne ekspertów URE z odbiorcami energii, stowarzyszeniami odbiorców oraz partnerami społecznymi Urzędu Regulacji Energetyki.

W dniach 25 - 27 stycznia 2011 r. w Puławach odbyło się XXVII Spotkanie Producentów, Dystrybutorów i Odbiorców Ciepła. W konferencji wziął udział ekspert Wschodniego Oddziału Terenowego URE z siedzibą w Lublinie, który wygłosił referat pt.: „Opłaty stałe i zmienne w taryfach dla ciepła - uwarunkowania prawne, doświadczenia regulatora”.

Podczas konferencji w Puławach poruszano tematy bliskie regulatorowi rynku energii. Specjaliści z Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie, wytwórcy i dystrybutorzy ciepła, przedstawiciele jednostek badawczych oraz producenci urządzeń ciepłowniczych mówili m.in.: o modelu regulacji w ciepłownictwie, rozliczaniu kosztów dostawy ciepła, instalacji urządzeń przesyłowych na obcych gruntach, pakiecie klimatyczno - energetycznym, poprawie efektywności zaopatrzenia odbiorców w ciepło, współpracy kolektorów słonecznych z systemem ciepłowniczym.

A A+ A++
Drukuj PDF Powiadom
Data publikacji : 21.02.2011
Tagi: ciepło