Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

„E - jak energia”, „M - jak miłość”. Decydujące starcie

Czy Małgorzata Mostowiak, przekona męża i Tomek Chodakowski zmieni sprzedawcę prądu ? O tym dowiemy się już dzisiaj, o godz. 20.45, oglądając 775 odcinek serialu „M - jak miłość”.

Pierwsza ulotka wiosny nie czyni

W ramach kampanii „Masz wybór” - „I Ty możesz zmienić sprzedawcę prądu” TVP wyemitowała już odcinek nr 770, najbardziej popularnego serialu telewizji publicznej „M - jak miłość”. W jednej ze scen odcinka Joanna Koroniewska serialowa Małgosia Mostowiak, z ulotką URE w ręku przekonywała męża, że kampania „Masz wybór” działa i warto się zainteresować energetyczną możliwością wyboru sprzedawcy prądu.

Piękny odbiorca wchodzi na scenę

O tym jak potoczą się dramatyczne losy wyboru nowego sprzedawcy prądu w domu państwa Chodakowskich. O tym czy Tomek podejmie odważną misję w Biurze Obsługi Klienta, jednej z wielu firm zajmujących się sprzedażą energii elektrycznej, widzowie „M jak miłość” dowiedzą się już dziś wieczorem. Możemy zdradzić, że w „scenie URE” pojawi się kolejna piękna odbiorczyni energii elektrycznej.
Zakończenie energetycznego wątku w „MJM”, już dziś, w środę (27 października 2010 roku), o godz. 20.45, w Programie II TVP.

***

Kampania „Masz wybór” - realizowana jest w ramach projektu „Aktywizacja strony popytowej rynku energii - promocja praw odbiorców energii elektrycznej i gazu wynikających z acquis communautairei współfinansowana ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego.

Data publikacji : 27.10.2010
Data modyfikacji : 30.08.2012

Opcje strony

do góry