Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Linkiem w monopol. Nowe informacje na stronie URE.

Informacje o tym jak przeciwdziałać praktykom monopolistycznym można znaleźć pod linkami, które umieszczamy na stronach URE.

Zapraszamy do lektury stron internetowych prezentujących nowe badania nad charakterem i obecnością monopolu w różnych obszarach życia gospodarczego Polski.

Dzięki współpracy URE z Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych przy Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego (CARS), zapraszamy czytelników portalu ure.gov.pl do odwiedzania strony internetowej CARS oraz www.yars.wz.uw.edu.pl.

Pierwsza ze stron to: strona internetowa Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych przy Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego (CARS), zajmującego się działalnością badawczą i publikacyjną dotyczącą m.in. regulacji sektora energetycznego. Natomiast www.yars.wz.uw.edu.pl to strona internetowa anglojęzycznego periodyku Yearbook of Antitrust and Regulatory Studies, publikowanego przez Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych. Pismo podejmuje m.in. tematykę regulacji sektora energetycznego.

Wszystkie antymonopolowe linki znajdują się na podstronie URE przydatne linki ścieżka dostępu w menu strony głównej URE: komunikacja i edukacja/przydatne linki.

Zapraszamy do lektury!

Data publikacji : 15.10.2010
Data modyfikacji : 18.10.2010

Opcje strony

do góry