Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Światowy Dzień Praw Konsumenta z udziałem URE

O tym jak zmienić sprzedawcę energii, jak „rozszyfrować” fakturę za energię elektryczną i jak rozwiązać wiele innych istotnych dla odbiorców kwestii - informować będą eksperci Urzędu Regulacji Energetyki, już w najbliższą niedzielę, 14 marca 2010 roku, w godz. 13.00 - 18.00, w „Złotych Tarasach”, przy ul. Złotej 59 w Warszawie.

Okazją do rozmowy na temat praw odbiorcy energii będą Targi Wiedzy Konsumenckiej organizowane po raz pierwszy z udziałem URE przez Stowarzyszenie Konsumentów Polskich i PKPP Lewiatan - w ramach Światowego Dnia Praw Konsumenta.

Hasło tegorocznej edycji Targów - Bądź świadomym konsumentem, bądź odpowiedzialnym przedsiębiorcą - poznaj swoje prawa i obowiązki! - podkreśla charakter wydarzenia - spotkania trzech środowisk: konsumentów, organizacji konsumenckich i przedsiębiorców oraz daje szansę przedstawienia organizacji i instytucji działających na rzecz praw konsumenta.

Na pytania Gości Światowego Dnia Praw Konsumenta odpowiedzą m.in. eksperci URE: Jacek Bełkowski - Rzecznik Odbiorców Paliw i Energii, Anna Bednarska z Departamentu Promowania Konkurencji URE, Kinga Węgrzyn z Oddziału Centralnego Urzędu Regulacji Energetyki w Warszawie.

Naszych ekspertów spotkacie Państwo na I piętrze galerii w godz. 13.00 - 18.00.

Światowy Dzień Praw Konsumenta w „Złotych Tarasach” poprowadzi dziennikarka TVP - Iwona Schymalla.

Oprócz Urzędu Regulacji Energetyki w Targach Wiedzy Konsumenckiej wezmą udział m.in. przedstawiciele Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Urzędu Komunikacji Elektronicznej (wspólne stoisko z URE), Europejskiego Centrum Konsumenckiego, Rzecznika Ubezpieczonych, Miejskiego Rzecznika Konsumentów w Warszawie, Federacji Konsumentów oraz Inspekcji Handlowej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych Odbiorców!

Data publikacji : 10.03.2010
Data modyfikacji : 11.03.2010

Opcje strony

do góry