Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Biuletyn Informacyjny URE

Chcesz być na bieżąco z wiadomościami? Zaprenumeruj Newsletter URE!

Z przyjemnością informujemy o możliwości uzyskiwania bezpośrednio na podany przez Państwa adres e - mail najnowszych informacji dotyczących pracy Urzędu Regulacji Energetyki, ciekawych wydarzeń oraz wiadomości z zakresu elektroenergetyki.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie znajdującego się na naszej stronie internetowej formularza rejestracyjnego dostępnego po kliknięciu menu Newsletter dostępnego na podtsronach: dla Odbiorców i dla Przedsiębiorstw Energetycznych. Poniżej podajemy także link do strony rejestracyjnej dla nowych użytkowników oraz dla osób już zarejestrowanych w naszej bazie danych:

http://www.ure.gov.pl/portal/pl/panel/

Biuletyn Informacyjny URE będą Państwo otrzymywać w cyklu tygodniowym, w każdy piątek.

Tym czytelnikom, którzy chcą być na bieżąco z informacjami zamieszczanymi na portalu internetowym Urzędu i otrzymywać je częściej proponujemy podłączenie kanałów tematycznych RSS. W pliku RSS możemy znaleźć tytuły aktualnych artykułów, ich krótki opis oraz link do pozostałej części artykułu. Pliki RSS pogrupowane są w kanały tematyczne.

Aby w pełni wykorzystać zalety usługi RSS należy używać specjalnych programów potrafiących czytać i wyświetlać zawartość plików w formacie RSS. Programy tego typu czuwają nad tym, aby prezentowane nagłówki artykułów były zawsze aktualne. Programy te w większości są bezpłatne.

Po instalacji RSS News Reader'a będzie można korzystać z usługi RSS Urzędu Regulacji Energetyki. Aby podłączyć interesujący nas kanał należy kliknąć prawym przyciskiem myszy na pomarańczowej ikonce RSS interesującego nas kanału i wybrać opcje "Kopiuj skrót". Następnie postępując zgodnie z instrukcjami naszego RSS News Reader'a należy wkleić lokalizacje pliku RSS w odpowiednie miejsce.

Data publikacji : 04.09.2009
Data modyfikacji : 04.09.2009

Opcje strony

do góry